KONST / Litografier / Färglitografi 11543281
nr 1154 3281
Li Hertzman-Ericson
(1933-2017), Sverige
Färglitografi, Södermalm, signerad och numrerad 42/200, motivet: 71x55 cm
Li Hertzman-Ericson, svensk bildkonstnär född 1933, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 januari 2018
kl 20:17:12
7/1 00:30:02
Li Hertzman-Ericson
Läs mer om Li Hertzman-Ericson